Blej banesë ne Fushë Kosovë

Blihet nga: Sejdi 27 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Blej banesë ne Fushë Kosovë jap nje vetur shoverlet amerikan me tabela suedeze me shtat ulse banesa duhet te jet 2 dhomshe sallon dhe kuzhin tjerat para te gatshme sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim