kerkoj matorr sharre

Blihet nga: tiki 05 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim