Kerkoj Autularje

Blihet nga: Kushtrim 28 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Kerkoj puntor ne autulare ne gjakov te shkolla fillore yll morina qmimi si mbas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim