Salloni i ondulimit PRINCESS kerkon punetore pro..

Blihet nga: Princess 08 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Salloni i ondulimit "Princess", me lokacion ne rrugen "Sadik Stavileci", p.n., ne Gjakove, kerkon punetore profesioniste per pune afatgjate (pervoja e punes me e gjate ka prioritet!).

Te interesuarat mund te kontaktojne ne 044 525 213.

Faleminderit per mirekuptimin!
Salon Princess Manager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim