Blej sps4 dhe sps3

Blihet nga: fati 12 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Interesuar per 9copa sps3 dhe 2copa sps4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim