Samsung tablet

Blihet nga: Agon 31 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet samsung tablet i rujatur dhe pa defekt shitet me nje qmim te volitshem

pres blerës serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim