Blej kompjuter te kompletuar te firmes hp ose dell

Blihet nga: smajl 10 Maj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej kompjuter te perdorur por ne gjendje te mir te punes
Kompjuteri duhet te jet pentium 4 firma hp
Tel 049 246 393
Mundeni edhe ne viber me dergu ndonje foto nese e keni
Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim