Fellne te mercedes

Blihet nga: rolandi 20 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
blej i fellneper mercedes te ktij lloji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim