Kerkoji nej Fellne 16

Blihet nga: Iiiiiii 03 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoji nje fellne 16 per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim