Koke e timonit per audi b4

Blihet nga: isa 27 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Blej koken e timonit per audi b4 me qmim te volitshem dhe ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim