MOTOR PER FIAT ( KERKOJ )

Blihet nga: Besim 17 Gsh 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pjesë rezerve
KERKOJ MOTOR PER FIAT PUNTO 1.2 16V.

+38649210161 VIBER DHE NORMAL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim