Blej lug per internacional 685xl

Blihet nga: altin 20 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
blej lug per internacional 685xl me qmim te arsyshem.Luga duhet te jet hidraulike dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim