blej kose dhe grabuje

Blihet nga: agim 04 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
blej kos dhe grabuja per ferguson
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim