Blej Krejt Llojet E veturave T Aksident Defekt etj

Blihet nga: Blers I Veturave 25 Dhj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë

Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME
Jan Ma te Reja i Pagujm Me Mire jo me Qmim qe shkojn me treg dhe Vetem Oferta Serioze i Marr Parasysh
Nr.KONTAKTUES
IPKO Viber ose Call +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim