Kerkoj banese ose shtepi me qera ne Gjakove

Blihet nga: dren 18 Mar 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
kerkojme nje banese ose shtepi ne gjakove me qera,jemi qift i ri dhe qmimi patjeter te jete i arsyeshem,mundsisht nese keni edhe foto te baneses apo shtepise dhe ta cekni ne cilen lagje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim