blej banes

Blihet nga: luli 02 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Blej banes 85metra katror . Kati i dyt ose i trret . Ne qender blloki i ri dhe afer shkolles yll morina . Qmimi te jete i arsyeseshm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim