Kerkoj shtepi me qera ne Gjakove

Blihet nga: seferi 23 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
kerkoj shpi ose vila me qera ne gjakov te jet e oborr e me pajisje e kompletume te kete hapsira dhe dy ose ma shum banjo,mos te ket lagshtir dhe jo shum nga qendra e qytetit,e kerkoj me afate te gjate nje deri ne tre vite,pagesa sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim