Kerkoj inventar per sallon ondulimi

Blihet nga: Lumturie 04 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Përshëndetje për të gjithë , Jam e interesuar të gjejë Inventari për sallon ondulimi , Eh cila është në pragë të shitjës, ! Kushtet që duhet plotësuar : mundësisht ti ketë të gjitha paisjet e nevojshme për një sallon ondulim .Gjërat elementare që me nevoiten jan: 2-3 Paqyre ,, 2-Karrige për pasqyre dhe , 1-Krrige e lart (shankericë), Dollap të ruajtur dhe të pështatshëm për sallon .. Një Lavatest - i përshtatshëm për pastrimin e flokeve .si dhe një raft ë me rrota të pastikes (ose kulica ndimese ) .
Ju Falemnderit per mirekuptime ,

Për cdo informat mund të më kontaktoni në Email :
http://www.facebook.com/lumturiefetahuhairdresser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim