Kerkoj ndihmese (shtëpiake )

Blihet nga: Besim 16 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kerkoj ndihmëse (shtëpiake ) per kryerjen e punëve rutinore ( te përditëshme ) si pastrim, gatim dhe shërbim per kohë te pacaktuar. Orari I punës e hënë deri te premten ora 11 : 00 deri 17 : 00. Vendi Gjilan, pagesa sipas marrëveshjes. Të interesuarat te lajmrohen në emailin ose telefonin më poshtë. Mirëpresim kandidate serioze.

Kontakti:

murati.besim6@gmail.com

Viber +37744177150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim