Kerkoj ndihmese (shtepiake)

Blihet nga: Besim 06 Shk 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kerkoj ndihmese (shtepiake) per kryerjen e puneve rutinore (te perditeshme) shtepiake si: pastrim, gatim dhe sherbim, per kohe tepacaktuar.
Orari i punes eshte : e hene deri te premten 11:00 deri 17:00.
Lokacioni Gjilan ( qender ).
Pagesa sipas marreveshjes.
Te interesuarat te lajmrohen ne emailin me poshte.
Mirepresim kandidate serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim