Kerkoj puntore si amvise.

Blihet nga: hikmete 15 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntore si amvise,te ket pervoj pune dhe te jete e shkathet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim