Blej tv mesatar pllazma

Blihet nga: xeni 20 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Kerkoj te blej televizor pllazma i cili suporton HD por qe eshte me madhesi mesatare dhe qmim i volitshem

me lajmeroni ne tel 044 543 337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim