KERKOJ PANEL PER LCD TV PANASONIC 37'' (INCH)

Blihet nga: faruk 06 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
KUSH POSEDON PANEL LCD TE FIRMES PANASONIC 37'' E QE NUK I NEVOJITET MUNDESISHT LE TE SHKRUAJNE NE EMAIL APO LE TE ME THERRASIN NE TEL JU FALEMINDERIT JU MIREPRES.


LCD panel od 37 inch
Panasonic
Model No TX-L37ES31
Serial Number:
NJ-1610890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim