Blej Iphone 6 Gold 64 Gb

Blihet nga: Burimi 15 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Blej Iphone 6 Gold 64 Gb te perdorur por ne gjendje te rregullt dhe pa ndonje gervishtje qe mund te verehet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim