Blej iPhone &samsung

Blihet nga: ? 13 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Blej iPhone 4,4s,5,5s,6,6+ & samsung s3,s4,s5,alpha me qmim te volitshem gjindemi te restaurant EJA Budrik. kujdes telefonat me kan ne rregull dhe mos me pas icloud flm per mirkuptim ju mirpress. kontakto edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim