Fellne 16 per Gollf 4

Blihet nga: Ardian Spahija 22 Mar 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj fellne 16 per gollf 4 ju lutem nese dikush ka net me lajmroj flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim