Kerkjo Felln?

Blihet nga: Elmaz 26 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj 1 cope (fellne) pasi qe 3 I kam vetem nje me mungon.
18 coll per BMW 530.. si ne kete foto!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim