Kerkoj fellne BBS

Blihet nga: Bbs 17 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj fellne BBS R15 Me 4 bulona qmimi sipas Marrveshjes .. Fellne t Golfit 2 G60
Viber / whatsapp // 0037745900611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim