Kerkoj radi 0er ford FIESTA ose FUSION

Blihet nga: Farush 14 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kerkoj radi ford fiesta ose ford fusion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim