Enterieri per Mercedes W126 - 280 benz/ose i 260

Blihet nga: Hasan Mehmeti 27 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
kerkoj per te bler :
Enterierin komplet per Mercedes W126 = 280, 260, 300.
Duhet me qen i paster dhe karrikat e mira.ngjyrat munden me qen: ngyr pjepni ( krem) e zezë, ngjyr kafe dhe ngjyr e kalter e qelun.e verdh ngjyr hiri etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim