Kamionet kiper 2.5 ton

Blihet nga: orhan selmani 14 Tet 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj te blejm nje kamionet kiper 2.5 ton mundsisht viti i prodhimit 2000 deri 2005.

Mund te na kontaktoni permas telefonit dhe viberit: 044-125-982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim