MAN 3

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Riza Trans Gjilan 29 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkojm kompjuter per kamion tipi MAN 3 me ke to te dhena si ne vijim ( -7115)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim