blej kombi me kompenzim

Blihet nga: Astrit Kajtazi 22 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
blej kombi me kompenzim me nxemje qendrore

mercedez sprinter

fawe ww
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim