Kerkoj Bandashe per Rakovice 65

Blihet nga: Reshat 14 Pri 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Bandashet duhet te jen per gomat e para 6-00-19 dhe gomat e mdhaja 13.9-28 kerkojm me i ble por edhe mujna me i ba ndrrim i numrat jan te parat 7-50-20-----16.9-30 ju mire presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim