Blej Krejt Llojet E veturave T Aksident Defekt etj

Blihet nga: Blers I Veturave 31 Krr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME
Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta
Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt
Nr.KONTAKTUES
IPKO Viber ose Call +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim