Chip Tuning

Blihet nga: Chip Tuning 24 Jan 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
+37744151468
+37745452110..........


ECU-ChipTuning

Hargjime me të vogla,

Fuqi më e madhe,

Instalim i thjesht dhe i shpejt.

Diagnoz,Kodim,

Partikel filter off,

Heqja e limitit t'shpejtsis,

Llambda sonda off.

WarmStart (problemi ndezjes me motorin e nxeht)

Vetura,kamionë,autobus etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim