Kërkoj veturë

Blihet nga: Driton 16 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kërkoj veturë apo xhip,prej vitit 2003 e më të re,diesel si dhe RKS tabela,për tabela të huaja në çmim llogaritet doganimi etj
Ju lutem ofertat me fotografi të veturës si dhe numrin tuaj të telefonit të i dërgoni ne e- mail e lartëcekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim