Kerkoj furr per ngjyrosjn e veturave

Blihet nga: Nazim 20 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kerkoj furr per ngjyrosjen e veturave dhe baj ndrrim me maqin per lajrjen e gjamave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim