marrim vetura me kompenzim

Blihet nga: PRO-BAZA 10 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
marrim vetura me konpenzim te te gjitha llojet me ndertim te vrazhet si dhe at me qelsa ne dorë NDERTIM TE SHPEJT dhe kualitaiv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim