Blej friza ne defekt

Blihet nga: Qendrim 09 Sht 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Blej friza ne defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim