BLEJ SHPORET ALFA 90

Blihet nga: Endrit Shkodra 27 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Nese ka ndonjekush shporet alfa 90,jo gjysem alfa,le te lajmron ne numrin +37745521708 ne viber,shporeti le te jet i ruajtur te pjek mir dhe te nxe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim