BLEJ BANES NE GJILAN ,AFER QENDRAVE TREGTARE

Blihet nga: Hanife Shkodra 19 Dhj 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Blej banes afer qendrave tregtare ETC,VIVA,INTEREX etj.Mundesisht te jete prej katit pare deri ne te katertin,dhe mundesisht te jete prej 60 deri ne 70 metra katror
Per kontakt 049 683 261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim