Kërkojë banesë për t'a blerë në Gjilan.

Blihet nga: T.Z 16 Tet 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kërkojë banesë për t'a blerë, banesa duhet të jetë rreth 100m2, dhe të ketë renditje të mirë të dhomave që të jetë funksionale për një familje.

Lokacionet e preferuara janë: • Rreth lokacionet tek qendra tregtare "Agmia",
• Ose tek 3 qendrat tregtare tek mulliri, pas policisë.

Të interesuarit mund të paraqiten pranë numrave të telefonit, +377 (0) 44 132 337 (viber), ose ne e-mail adresen e sipër-shënuar.

Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim