Kerkoj banesë

Blihet nga: Kalaja 13 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kerkoj banese per blerje.Mundesisht duhet me qenë tek Fitorja ose rreth saj.Pra
afer qendrave tregtare etc,Interex etj.Banesa duhet të jetë katër dhomeshe me nje madhesi +/- 100m2.
Pres ofertë të sinqertë dhe serioze!
Ju flm paraprakisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim