Kerkoj te Blej Banese ne Gjilan

Blihet nga: Banesë 06 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kerkoj te blej nje banese ne Gjilan.
Banesa duhet te kete 2 dhoma te gjumit dhe duhet te jete deri ne katin e tretë.

Nese doni te ofroni nje banese qe i ploteson keto kerkesa, duhet te cekni lokacionin e baneses, pronarin legjitim, numrin e lejes se ndertimit, nese eshte ndertim i vjeter apo i ri, kush eshte investitori, a eshte pranuar teknikisht, hapsira neto ne meter katror dhe cmimin ne EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim