Kerkoj Truall ne Gjilan

Blihet nga: Arbeni 26 Shk 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kerkoj 3 - 6 ari Tok per shpi banim te ket Planurbanistik Uje Kanalizim Rrym etj.

jetoj ne Zvicerr nuk po di se ka trull ne shitje ju lutem me shkruani ne
Email shites serioz dhe mi dergoni gjitha detaljet dhe qmimi arit Ju flm

Paret Chesh

Christenandi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim