Kerkoj Helmet me syze per motocross , qizme dhe ..

Blihet nga: Arben 16 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Te interesuarit mund te mi dergojn ne viber fotot e paisjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim