Tenda Te Baki

Blihet nga: Armend 28 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
ofroim Tenda Per Gjdo nevoj Familjare Per Ma Shum Tel /.. 045-264-870 gjith ashtu edhe dj zerim profsional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim