ekubator inventor zmadhus rryme

Blihet nga: avdulla 23 Maj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Makina udhëtimi
shes ekubatorin per qenjen e zogjve gjysm automatik per 280 vo 200 euro po ashtu shes inventorin per ekubator 1000 vat apo dhe tv pc apo drit ben me akumllator de 65 ampera 100 euro po ashtu shes zmadhusin e rrymes 3000 mi vat ben per mulli friza maqina lamjes eshum gjera 100 euro osht pejmatemirve kush osht i interesum po ashtu bej dhe ndrrim menej kombi apo nej kerr po qejan te qlajmrun qe nukan denime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim