MERCEDES-BENZ SERVIS spec. per elek/elektronike

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Mercedes-Benz Viki/Laura Zllakuqan. 01 Jan 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
Kryejm qdo lloj sherbimi ne veturen tuaj Mercedes
DIAGNOSTIFIKIM, PROGRAMIM, ADAPTIM etj
Si dhe qdo lloj problemi qe keni me veturen, ne menyren me profesionale JU MIRPRESIM Gjergji ne. ZLLAKUQAN.Kline apo VUSHTRRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim